O mně

Fotografovat znamená nejen dívat se, ale především vidět. Vidět to, co jiní nezaznamenají, nebo to přehlédnou.

Věřím, že taková jsem. Že vidím za oponu pocitů i necitů, nálad i beználad, radosti i strachu, stresu i uvolnění… A i díky tomu poodhaluji kromě krásy vnější i tu vnitřní.

Ostatně fotografování mám v krvi. Díky tátovi, profesionálnímu kameramanovi a především vášnivému fotografovi, jsem část dětství strávila v temné komoře, kde se dříve „vyráběly“ fotografie. A ta temnota mi, možná paradoxně, otevřela nové obzory. Od té doby byl fotoaparát mou spojnicí s okolním světem.

Jenže člověk míní, osud mění a já nakonec studovala psychologii, absolvovala bezpočet kurzů osobního rozvoje, stala se maminkou a také jsem začala pracovat v mediální agentuře. Fotky jsem sice měla jen jako koníčka, kterého jsem sedlala pouze ve volném čase, ale o to raději.

Volání fotek však bylo stále silnější a láska mi jasně určila cestu. Nejdříve jsem vymyslela program Terapie focením, od níž to byl už jen příslovečný kousek k tomu začít fotit profesionálně.

Nyní jsem tady, také k vašim službám, splnit vám vaše přání a s respektem a empatií mi vlastní zhmotnit vás i vaše zážitky v nezapomenutelných fotografiích…

A proč fotky ode mne?

Snad právě celoživotní láska k fotografování, možná studium psychologie, nebo prostě jen osud mi dal do vínku, že se lidé se mnou snadno uvolní, dají průchod svému já a lépe si to celé užijí. A na konci odměnou jim i mně budiž krásné fotografie pro radost a uchování jedinečného okamžiku.

Pokud máte tedy zájem nechat se ode mne nafotit či zdokumentovat nějakou Vaši událost, napište mi, zavolejte.

Těším se na Vás.
A.